HAKKIMIZDA

SUCOSS markası, Türkiye’de NRC KİMYA KOZMETİK şirketi tarafından kurulmuş profesyonel saç bakım ürünlerine sahip bir saç bakım markasıdır. Saça bakım yapan, saçın sağlığını korumayı amaç edinmiş serilerden oluşmaktadır. Ürün kategorileri şampuan, saç kremi, saç maskesi ve saç serumu şeklindedir.

Firma için yelpazesindeki ürünlerin kalitesi kadar, birlikte çalıştığı iş ortaklarının profesyonelliği ve markanın genel felsefesine/iş etiğine uyumlu olması büyük önem taşımaktadır.

NRC KİMYA KOZMETİK müşteri odaklı yaklaşımla memnuniyet hedefleyen, müşterilerinin talepleri doğrultusunda modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler oluşturmak için çalışmalarını ilerleten, zaman ve teknoloji ile sürekli değişen ve gelişen trendleri yakından takip eden ve uygun fiyat politikası ile ürünlerini sürekli geliştiren bir firmadır.

Ürün ve hizmetlerinde yüksek kaliteyi ve sağlığı ilke edinerek gerek Ar-Ge çalışmalarında gerekse laboratuvar çalışmalarında ve üretim çalışmalarında faydalı ürünler geliştirmeyi her zaman misyon edinmiştir.

Sohbeti Başlat
Merhaba, hoşgeldiniz.
Şuan çevrimiçiyiz. Size anında yanıt verebiliriz!